| Attribute | Value |
|---|---|
| Product Category: | |
| Manufacturer: | L-com |
| Manufacturer Part Number: | L-com CA-SBPSBPRCN48 |
| Series: | CA-S Series |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Cable Length: | 48 in |
| Jacket Color: | Black |
| Operating Frequency: | 900 to 2500 MHz |
| SKU: | LCMCA-SBPSBPRCN48 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| Product Category: | |
| Manufacturer: | L-com |
| Manufacturer Part Number: | L-com CA-SBPSBPRCN48 |
| Series: | CA-S Series |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Cable Length: | 48 in |
| Jacket Color: | Black |
| Operating Frequency: | 900 to 2500 MHz |
| SKU: | LCMCA-SBPSBPRCN48 |