| Attribute | Value |
|---|---|
| Product Category: | |
| Manufacturer: | L-com |
| Manufacturer Part Number: | L-com LC3MSA00440-48 |
| Series: | LC3MS Series |
| Impedance: | 78 Ohm |
| Cable Length: | 48 in |
| Jacket Color: | Blue |
| Operating Frequency: | 10 MHz |
| SKU: | LCMLC3MSA00440-48 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| Product Category: | |
| Manufacturer: | L-com |
| Manufacturer Part Number: | L-com LC3MSA00440-48 |
| Series: | LC3MS Series |
| Impedance: | 78 Ohm |
| Cable Length: | 48 in |
| Jacket Color: | Blue |
| Operating Frequency: | 10 MHz |
| SKU: | LCMLC3MSA00440-48 |