| Attribute | Value |
|---|---|
| Product Category: | |
| Manufacturer: | L-com |
| Manufacturer Part Number: | L-com LCCA31013/WP-M0.5 |
| Series: | LCCA Series |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Cable Length: | 0.5 m |
| Operating Frequency: | 6 GHz |
| SKU: | LCMLCCA31013/WP-M0.5 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| Product Category: | |
| Manufacturer: | L-com |
| Manufacturer Part Number: | L-com LCCA31013/WP-M0.5 |
| Series: | LCCA Series |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Cable Length: | 0.5 m |
| Operating Frequency: | 6 GHz |
| SKU: | LCMLCCA31013/WP-M0.5 |